Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Посол ЄС та представники Посольства Німеччини відвідали відкриття відновленої школи в Криму

6 травня, 2013 р.

    У вівторок, 30 квітня 2013 року, Посол Ян Тадеуш Томбінський, Голова Представництва ЄС в Україні, представники Посольства Федеративної Республіки Німеччина, а також Олена Семічастна, міністр соціальної політики Автономної Республіки Крим, та представники Сакської районної державної адміністрації, відвідали церемонію відкриття сільської школи в селі Журавлі Сакського району Автономної Республіки Крим. Школу було відновлено в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури», що фінансується Урядом Німеччини (через Німецький банк розвитку, KfW) та виконується Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ). Успіх проекту спонукав Європейський Союз виділити більше коштів для підтримки інших районів Криму.
    Коментуючи подію, Гуннар Вельцхольц, директор бюро Німецького банку розвитку (KfW) в Україні, наголосив на тому, що «добробут громад великою мірою залежить від функціональної соціальної інфраструктури, а також від здатності її представників активно впливати на питання, які їх стосуються». «Успішне відновлення школи в Журавлях дає приклад того, як Український фонд соціальних інвестицій стимулює спільну участь батьків, учителів та районної адміністрації в підтримці місцевого розвитку».
    «Успіх співпраці між Німеччиною та Україною надихнув ЄС далі розширювати свою підтримку найменш розвинутим районам у Криму», - додав Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, посол Ян Томбінський. «Разом із Німецьким банком розвитку (KfW) та Українським фондом соціальних інвестицій ЄС продовжуватиме поліпшувати соціальну інфраструктуру в Криму – школи, лікарні, сільські дороги – та в такий спосіб покращувати якість життя громадян», - наголосив він.
    У школі, що була збудована 1983 року, відбулися масштабні ремонтні роботи, націлені на покращення її теплоізоляції. Зокрема, у будівлі було заміщено більшість вікон та дверей; крім того, для громади села було проведено тренінги про те, як підвищити енергоефективність у житті їхнього селища.
    Ремонтні роботи відбулися в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури», що фінансується Урядом Німеччини (через Німецький банк розвитку, KfW) та виконується Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ).
    Проект прагне покращити доступ до соціально-економічної інфраструктури та сприяти більшому залученню громадянського суспільства в життя громади. УФСІ надає ґрантові кошти для здійснення робіт, проведення тренінгів та надання технічної підтримки життю громадян. Громади доповнюють цю допомогу своїми внесками, які зазвичай сягають 10% інвестиційних коштів. Фінансуванням можуть скористатися школи, дитячі садки, клініки, центри для старших та неповносправних людей; кошти також можуть піти на будівництво чи відновлення сільських доріг, водогонів та ліній електропередач.
    Контекст
    На сьогоднішній день Уряд Німеччини надав 17,1 мільйонів євро на підтримку громад у Східній Україні, а також у Львові, Києві та в Криму. У 2012 році він виділив додаткові 7 мільйонів євро на допомогу сільським громадам у Західній та Центральній Україні. Школа в селі Журавлі, в якій навчаються 280 учнів та працюють 40 учителів, є одним із 111-и уже завершених проектів.
    Європейський Союз виділив додаткові 4,95 мільйонів євро на підтримку подібних проектів в інших районах Криму.
    Контактні особи щодо змісту події (обсяг та цілі допомоги з боку Євросоюзу та Німеччиною):
    Енцо Даміані, Представництво Європейського Союзу в Україні: Enzo.DAMIANI@eeas.europa.eu, 380 (44) 390-80-10
    Гуннар Вельцхольц, Німецький банк розвитку KfW: Gunnar.Waelzholz@kfw.de, 380 (44) 581-19-55


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю