Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конгрес ініціатив Східної Європи запрошує до участі у конкурсі на кращі проекти з транскордонної співпраці

18 травня, 2013 р.

    *** Культурні інституції, неурядові організації, неформальні творчі групи, приватні особи, органи місцевого самоврядування, а також суб’єкти господарювання з ЄС і країн-учасниць Східного партнерства запрошуються до участі у конкурсі на кращі проекти з транскордонної співпраці.
    
    Конкурс організовано у співпраці з Конгресом ініціатив Східної Європи у рамках проекту «Люблін і Жешув: співпраця та використання можливостей для розвитку».
    
    Головна мета конкурсу – розвиток транскордонної співпраці та обмін корисним досвідом у сфері проектних ініціатив, спрямованих на розвиток, що впроваджуються у регіоні Східного партнерства. Переможців буде відзначено у семи категоріях: належне управління, громадянське суспільство, культура, туризм, освіта, соціальна відповідальність бізнесу та соціальні інновації.
    
    Останній термін подання заявок на участь у конкурсі – 14 червня. Заявки слід надсилати онлайн за цим посиланням.
    
    Нагадаємо, що Конгрес ініціатив Східної Європи було засновано 2012 року. Він став місцем зустрічі органів місцевого самоврядування і центральної влади, представників громадських організацій, соціальних і освітніх установ. Мета конгресу – сприяти ефективній та довготривалій міжнародній співпраці у цілях розвитку, інтеграції спільнот, розширення діалогу між органами місцевої і регіональної влади.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю