Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Підтримка регіональних Євроклубів України

18 травня, 2013 р.

    *** 17-19 травня 2013 року відбудеться підсумковий захід проекту «Підтримка регіональних Євроклубів України», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та реалізується Лабораторією законодавчих ініціатив. Завданнями проекту є формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію результатів їх роботи для української та європейської спільноти.
    
    В рамках проекту було проведено низку семінарів для лідерів Євроклубів в різних регіонах України у яких брали участь експерти Представництва Європейського Союзу в Україні, надано інформаційну та методичну підтримку заходам Євроклубів у регіонах. Відбувся конкурс письмових робіт учасників Євроклубів на тему «Що значить бути європейцем». Члени Євроклубів мали змогу навчитися нових методів проведення ігор, вікторин у роботі Євроклубів.
    
    Під час підсумкового заходу проекту, що відбудеться у м. Києві 17-19 травня, найактивніші його учасники презентуватимуть найкращі форми і методи роботи під час спільного гала-заходу, а також свої творчі здобутки ­- під час щорічного святкування Дня Європи в Києві, обговорять перспективи розвитку мережі Євроклубів України в рамках форуму «Майбутнє євроклубівського руху України».
    
    За додатковою інформацією звертайтеся:
    
    Денис Черніков, керівник проекту, Лабораторія законодавчих ініціатив, denys.chernikov@gmail.com або у Представництво Європейського союзу в Україні, пані Вікторія Давидова: victoria.davydova@eeas.europa.eu; +38 044 390 80 10


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю