Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Дарниці, 19 травня з успіхом пройшла загальноміська спортивна акція - Марафон здоров'я

20 травня, 2013 р.

    Акцію спільно проводили ГО "Марафонський клуб "Тарас Бульба" і Народний депутат України по мажоритарному округу № 212 (Дарницький район, міста Києва) - Віталій Ярема і Федерація легкої атлетики України. Забіги були організовані на класичні легкоатлетичні дистанції, 100,800,1500 і 6000 тисяч метрів. Судили захід судді міжнародної кваліфікації. При цьому стометрівку бігли наймолодші учасники, дітки віком від 2008 року народження, а 800 метрів долали спортсмени з обмеженими фізичними можливостями на візках (на фото). Найстаршій учасниці змагань було – 85 років (на фото). На дистанції у шість кілометрів, яка вінчала «Марафон здоров’я», переміг майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України – Олександр Матвійчук (на фото) . Під час забігів відбувалася лотерея, на якій серед учасників змагань розігрувалися призи – велосипеди та абонементи до фітнес – клубу, працював дитячий майданчик, ростові ляльки та усі бажаючі могли з’їсти смачного куліша з польової кухні.
    «Такі заходи масової фізичної культури, безумовно сприятимуть зростанню рівня фізичного здоров’я населення України. А це є запорукою здорової нації та здорової держави» - підкреслив Народний депутат Віталія Ярема.
    «Ми сподіваємось, що «Марафон здоров’я» буде проводитися системно і в ньому братиме участь усе більше і більше киян, дарничан» - сказав, співорганізатор марафону, Майстер спорту міжнародного класу – Олександр Кузін.
    За оцінками організаторів, в забігах узяли участь понад 500 учасників, а захід відвідало понад 1500 мешканців міста Києва.
    Прес-служба Віталія Яреми
    044 3619052, www.yaremai.info
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю