Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Депутати Європарламенту закликають Україну впроваджувати реформи

28 травня, 2013 р.

    Україна має не лише ухвалити рішення про ключові реформи у сфері судової системи та верховенства права, але й втілити їх у життя перед самітом Східного партнерства, що відбудеться у листопаді. Рішення про підписання Угоди про асоціацію буде ухвалено під час цього саміту. На цьому наголосили члени Комітету Європейського Парламенту із закордонних справ під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, яка відбулася 27 травня.
    
    Своєю чергою, міністр Кожара зазначив, що «Україна перебуває на правильному шляху» у впровадженні реформ, які були погоджені під час лютневого саміту Україна-ЄС. Зокрема, він звернув увагу на ініціативи, покликані зміцнити незалежність судової системи, а також реформувати кримінальне судочинство, прокуратуру та виборчий процес.
    
    Кожара також зазначив, що «реформи потребують часу», оскільки мають відбутися зміни у самому мисленні слідчих, прокурорів та інших осіб. Члени комітету, своєю чергою, підкреслили необхідність припинити практику вибіркового правосуддя, активізувати парламентську координацію з питань, що стосуються відносин з ЄС, а також на практиці змінити ставлення до лесбійок, ґеїв, бісексуалів та трансґендерних людей (представників ЛҐБТ-спільноти).
    
    Зустрічі з Кожарою передували слухання щодо нещодавніх політичних подій в Україні, як пройшли 23 травня. На них були присутніми представники двох головних опозиційних партій України «Батьківщини» та «УДАРу» – Леся Оробець та Ростислав Павленко, – а також експерти з Венеціанської Комісії та Данського Гельсінського комітету.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю