Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Програма East Invest запрошує до навчання у власній Академії

18 липня, 2013 р.

    Програма East Invest запрошує до навчання у власній Академії
    
    Програма East Invest запрошує керівників і директорів організацій з підтримки бізнесу (ОПБ) країн Східного партнерства до участі у навчальному курсі Академії East Invest. Курс пройде з 9 по 14 вересня у Молдові.
    
    У навчанні візьмуть участь 50 представників вищого керівництва та керівників середньої ланки ОПБ зі східних країн-партнерів Євросоюзу. Навчальна програма структурована навколо двох основних та різних вибіркових курсів. Вони відображають специфічні інтереси і потреби мережі ОПБ, а також сприяють розв’язанню проблем, з якими найчастіше зіштовхується керівництво ОПБ.
    
    У такий спосіб головними цілями Академії East Invest є:
    
     провести спеціалізований управлінський тренінг для керівників ОПБ з країн Східного партнерства;
     зміцнити усі аспекти управління ОПБ: адвокасі, послуги для малих і середніх підприємств, збереження членства, фінансовий менеджмент, залучення інвестицій тощо;
     налагодження співпраці між керівниками ОПБ з усіх країн Східного партнерства.
    
    Детальнішу інформацію щодо навчального курсу можна отримати у брошурі Академії East Invest. З нею можна ознайомитися за цим посиланням.
    
    Для того, аби взяти участь у тренінгу усі охочі запрошуються заповнити аплікаційну форму. ЇЇ можна завантажити за цим посиланням.
    
    Після заповнення аплікаційної форми її слід надіслати до EUROCHAMBRES з копією на інформаційно-координаційні центри проекту у відповідній країні.
    
    Нагадаємо, що East Invest – це регіональний інвестиційний проект, покликаний розвивати економіку регіону Східного партнерства. Його фінансування здійснюється Європейським Союзом. Головна мета ініціативи – підтримка економічного розвитку та поліпшення умов діяльності малих та середніх підприємств країн-учасниць Східного партнерства. Також цей проект націлений на налагодження зв’язків між державними та приватними організаціями ЄС та регіону Східного партнерства.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю