Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


«Чому вибори в Києві не дадуть влади киянам?»

12 вересня, 2013 р.

    Дискусію на цю тему Київський прес-клуб та Національна спілка журналістів України організовують 16 вересня ц. р. о 12-00 в прес-центрі НСЖУ (вул. Хрещатик, 27А, 2-й пов.).
    Тематику форуму за участю українських політиків, економістів, політологів та політтехнологів визначив своєю статтею «Як нам облаштувати Київ» у тижневику «Дзеркало тижня» народний депутат України шостого скликання Юрій Ганущак.
    Чи вирішить проблеми столиці оголошення виборів мера? Що потрібно для наповнення самоврядування в столиці реальним змістом – законодавчі аспекти, бюджетна формула чи/і повноваження та їх розмежування? Чи є сенс у відновленні в Києві районних рад? Ця проблематика напевно загострить дискусію. Очевидно, вже сама постановка питання про безперспективність виборів у столиці не сподобається тим, хто вже сьогодні бачить у своїх руках ключі від міста. Але ж і киянам врешті-решт обридло наступати на одні й ті ж граблі: мери та народні обранці змінюють один одного, а якість життя мешканців європейської столиці з року в рік залишається стабільно низькою.
    Визначитися та запропонувати конструктив у цих непростих питаннях намагатимуться народний депутат України Володимир Бондаренко, народний депутат України шостого скликання Юрій Ганущак, керівник ГО «Інститут міста» Олександр Сергієнко та перший всенародно обраний мер Києва Леонід Косаківський. До розмови у режимі skype-конференції приєднаються і фахівці з самоврядування Варшави та Риму.
    Акредитація за телефонами: (044) 235 82 33, (050) 341 25 10.
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю