Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ - ВІТАЛІЙ ЯРЕМА: КОЖНА ПРОБЛЕМА ДАРНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ – СТОСУЄТЬСЯ МЕНЕ

26 вересня, 2013 р.

    Про це Віталій Ярема заявив під час інтернет-конференції на сайті www.liga.net. У ході конференції найбільше запитань депутат отримав від жителів округу № 212, що в Дарницькому районі міста Києва, на якому він був обраний. Людей, зокрема цікавили такі проблеми: шкідливі викиди сміттєспалювального заводу «Енергія», «хостели», які експлуатуються з порушенням прав громадян, рейдерство, земснаряди, як працюють на Дніпрі та інші питання.
    «Проблеми дарницької громади – це мої проблеми» - сказав депутат, « я вже три приймальні громадян відкрив на округу, аби добре знати проблеми людей, з початку року ми опрацювали понад – 350 звернень громадян, на які я отримав 150 позитивних відповідей від влади різного рівня. Безумовно роботи іще дуже багато: актуальною залишається проблема «хостелів», які експлуатуються з порушенням прав громадян у Дарницькому районі. Вони «ростуть як гриби», створюючи мешканцям будинків, у яких їх відкривають, постійні проблеми.» Для остаточного їх вирішення, Віталій Ярема подав до Верховної Ради законопроект, яким пропонується внести зміни до закону і заборонити відкривати у будинках «хостели» без згоди власників квартир у будинку. «Проте, процес прийняття подібного законодавства – досить тривалий у часі і наразі законопроект знаходиться на розгляді комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики ВР України» – розповів Ярема під час конференції. «Нещодавно мешканці однієї з «нічліжок» по вулиці Чавдар, що в Дарницькому районі столиці побилися із власниками квартир. Очевидно, що це питання треба вирішувати негайно, тому я запросив мешканців мікрорайону, яких хвилює це питання, на зустріч, яка відбудеться 27 вересня 2013 року біля одного з будинків по вулиці Чавдар, буд.14.»
    Віталій Ярема, також торкнувся роботи на території Дарницького району сміттєспалювального заводу «Енергія»: « ми проводимо підготовчі заходи для законодавчого врегулювання діяльності цього підприємства. Нажаль, я не можу розповісти про ті заходи, які ми проводимо, тому що на всіх напрямках цієї роботи вчиняється перешкоджання нинішньої влади щодо отримання інформації щодо діяльності цього підприємства, вона також блокує вирішення питання щодо закриття заводу. Попередній результат, в тому числі і в законодавчому плані, я планую підготувати на квітень-травень 2014 року».
    Народний депутат прокоментував проблемні питання Дарницького району, які стосуються прав підприємців: «Я володію інформацією про конфлікт між суб’єктами господарювання, що виник по вул. Ревуцького, 1. Нажаль, ми маємо яскравий приклад рейдерського захоплення автостоянки і абсолютне потурання з боку правоохоронних органів норм чинного законодавства. В деяких «бойових» заходах брала участь народний депутат Ксенія Ляпіна, оскільки ця стоянка знаходиться на її окрузі, крім того, ми з нею звертатися до Генерального прокурора України зі зверненнями щодо вирішення конфліктної ситуації в правовому полі, однак питання до сьогоднішнього дня не вирішено, сподіваюся, що воно буде вирішене після зміни нинішньої влади в Україні та керівників правоохоронних органів. Наскільки мені відомо, для захоплення цієї автостоянки були задіяні бойовики на кшталт угруповань «тітушок».
    Віталій Ярема також висловив свою точку зору по іншим екологічним проблемам Дарницького району міста Києва. «Діяльність так званих структур по намиванню піску із гирла річки Дніпро, сьогодні шкодить екосистемі і може мати надзвичайно катастрофічні наслідки для природи довкілля. Зокрема, нещодавно в ЗМІ було піднято питання щодо шкоди, яку спричиняє неконтрольоване намивання піску в районі міста Києва. Мова йшла про підмивання колектора, який спрямований до Бортницької станції аерації, і знаходиться на дні річки Дніпро. Наслідком цього підмивання може стати розгерметизація колектора і ймовірність витоку нечистот у річку Дніпро являється надзвичайно високою. Наразі ми готуємо звернення та запити до влади щодо цього питання».- підкреслив депутат.
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю