Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон щодо підтримки політичного вирішення кризи в Україні.

24 січня, 2014 р.

   
    
    «Я продовжую дуже пильно слідкувати за ситуацією в Україні. Я переконана, що, у зв’язку із насильницькою ескалацією ситуації, Європейський Союз має активізувати зусилля на підтримку політичного вирішення чинної кризи.
    
    Задля цього були залучені усі дипломатичні засоби. Завтра від мого імені та імені Президента Європейської Комісії Жозе Мануела Баррозу до Києва вирушить Європейський Комісар із розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле. Я рада, що на початку наступного тижня до України також здійснить свій візит делегація Європейського Парламенту. Я сама поїду до Києва наступного тижня для того, аби зустрітися з Президентом Віктором Януковичем і лідерами опозиції.
    
    Вкрай важливо уникнути подальшого погіршення ситуації та прокласти шлях для справжнього діалогу між владою, опозицією та громадянським суспільством. Лише всеохопний діалог пропонує життєздатний шлях уперед. Двері для діалогу та політичного вирішення конфлікту мають залишатися відкритими».
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати