Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ САМООРГАНІЗОВУВАТИСЯ.

9 лютого, 2014 р.

    У Дніпровському районі міста Києва створено Народну раду
    7 лютого, відбулися збори громади Дніпровського району міста Києва з нагоди створення Дніпровської (районної у місті Києві) Народної ради.
    Участь у зборах взяли народні депутати України від Дніпровського району Чумак В.В., Ляпіна К.М., Іллєнко А.Ю., а також громадські та політичні активісти, лідери та керівники мікрогромад Дніпровського району.
    На зборах прийнято спільну заяву депутатів, політичних партій, громадських організацій району та Меморандум, в якому, зокрема, наголошується: «Турбуючись про долю майбутнього України, української столиці – міста Києва та її місцевих (районних) громад, а також про захист національного суверенітету країни, громада Дніпровського району міста Києва, найбільшого міського району України, утворила Дніпровську народну раду». Меморандум зачитав Депутат Київської міської ради VI скликання – Андрій Странников.
    Як зазначається в Меморандумі, мета створення ДНР, - це розбудова місцевого самоврядування в місті Києві, представницька та повноважна участь громади Дніпровського району у структурах нової народної влади.
    До основних принципів та програмних засад діяльності ДНР вписано, зокрема, пункти про відновленням місцевого самоврядування в столиці, відновлення ефективного управління містом Києвом за уповноваженням місцевої громади та проведення комплексу заходів з подолання корупції та хабарництва, створення умов для розвитку малого й середнього бізнесу в столиці. У Меморандумі також наголошується, що важливим є визначення та забезпечення соціальних стандартів життя киянина у відповідності до європейського рівня та реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики народної влади.
    Про персональний склад і напрямки роботи Дніпровської районної у місті Києві Народної Ради проінформував координатор ініціативної групи по створенню Дніпровської районної у місті Києві НародноЇ Ради Гордін В.М.
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю