Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Новини Представництва Європейського Союзу в Україні

3 березня, 2014 р.

    *** Представництво ЄС оголошує набір на 7-у сесію Школи європейських студій (EU Study Days)
    
    Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на сьому сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).
    
    Сьома сесія відбудеться з 2 по 6 квітня 2014 року в Одесі та буде зорієнтована на учасників із південних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
    > Показати цитатуПоказати все листування
    
    Хто може взяти участь?
    
    Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із самої Одеси, а також із Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей та Автономної Республіки Крим (цільові регіони 7-ї сесії).
    
    Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.
    
    Як взяти участь?
    
    Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.
    
    Кінцева дата подання заявок – 18 березня 2014 року, 23:00.
    
    Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб із цільового регіону. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
    
    Про проект EU Study Days
    
    EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.
    
    Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
    
    Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі.
    
    У 2013 році в Києві вже відбулися чотири перші сесії EU Study Days. Сесії відбулися в березні, квітні, травні та червні 2013 року. В жовтні у Дніпропетровську відбулася п’ята сесія EU Study Days, у листопаді пройшла шоста сесія Школи у Львові.
    
    У 2013-2014 навчальному році в регіонах України відбудуться ще дві п’ятиденні навчальні сесії. Одна сесія пройде на півдні України, і ще одна – на сході України.
    
    Більше інформації про Школу, інформацію про минулі сесії та відео і конспекти деяких лекцій ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com) чи на її сторінці в мережах Facebook та Vkontakte.
    
    Більше інформації
    
    Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua
    
    Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту:
    email: eustudydays@gmail.com,
    тел.: 097 321 47 30
    
    або на сайті школи: www.eustudydays.com
    
    чи на її сторінці в мережах Facebook та Vkontakte
    
    Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати