Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна: децентралізація і підтримка – важливі частини допомоги ЄС

25 березня, 2014 р.

    Сьогодні у Брюсселі Європейський Комісар з розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле зустрівся із Головою Донецької Обласної державної адміністрації Сергієм Тарутою.
    Вони обмінялися думками щодо поточної ситуації в Україні та обговорили проблеми, з якими зіштовхується Донецька область та решта міст і областей Сходу країни.
    Тарута, якого було призначено на посаду Голови Донецької ОДА на початку березня, розповів про економічну, соціальну і безпекову ситуацію в регіоні. Також він поділився своїми пріоритетами у розв’язанні чинних проблем області. Тарута зазначив, що збирається це робити за допомогою впровадження реформ, підвищення прозорості, зміцнення верховенства права та розвитку тіснішої співпраці з країнами-сусідами України, що є членами ЄС.
    Фюле, своєю чергою, підкреслив, що підписання Угоди про асоціацію є оновленим стимулом для проведення реформ і розвитку більш інтенсивної співпраці між ЄС і Україною – не лише з центральною владою в Києві, але й з регіонами. «Наша підтримка децентралізації і регіонам є частиною допомоги, що ми її пропонуємо Україні. Під час мого візиту до Києва, що відбудеться поточного тижня, ми також торкнемося цих питань», – зазначив Фюле.
    Під час зустрічі Єврокомісар також нагадав про позицію Європейського Союзу щодо анексії Криму Росією: ЄС розглядає такі дії як незаконні. Окрім того, Фюле відзначив, що Угода про асоціацію шанує не лише традиційні торговельні та економічні зв’язки між Україною та Росією, але й створює можливості для їхньої подальшої інтенсифікації.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати