Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Повідомлення Єврокомісії

2 квітня, 2004 р.

    1 травня 2004 року відбудеться п’яте розширення Європейського Союзу – найбільше за всю його історію. До ЄС приєднаються 10 нових країн: Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Словенія, Мальта та Кіпр. У результаті цього розширення Європейський Союз стане найбільшим у світі ринком із населенням більше 450 млн. чоловік.
    З 1 травня Україна стане сусідом Європейського Союзу, безпосередньо наблизившись до його кордонів. ЄС вважає, що Україна виграє від цього географічного та політичного наближення. Ще в березні 2003 року Європейський Союз розпочав реалізацію стратегії “Сусідство”, мета якої – полегшити нову позицію України на порозі Союзу.
    Напередодні розширення Європейського Союзу Представництво Європейської Комісії в Україні спільно з громадською організацією “Європейський рух в Україні” розпочинають Всеукраїнський інформаційний тур “Європейська весна”. Мета проекту – поглибити обізнаність українських громадян про Європейський Союз та поінформувати їх про нові перспективи для України у зв’язку з розширенням ЄС, а також ознайомитися з громадською думкою щодо об’єднавчих процесів у Європі. В інформаційному турі візьмуть участь представники посольств країн-членів ЄС в Києві, співробітники Європейської Комісії, представники національних медіа та волонтери Європейського руху в Україні.
    Програма “Європейської весни” передбачає ряд культурно-масових заходів в містах, де будуть зупинятися автобус та автомобілі Представництва Європейської Комісії в Україні та Європейського руху. Серед них, зустрічі учасників туру з місцевою владою, журналістами, студентською молоддю, викладачами та широкою громадськістю. В рамках туру передбачені музичні концерти, громадські акції на вулицях міст, демонстрація документальних фільмів про Європейський Союз, відкриття інформаційних пунктів, де буде розповсюджуватися безкоштовна інформація про ЄС, конкурс малюнків “Що означає для мене Європа”. Маршрут спеціально обладнаних автобусів та автомобілів з маркуванням “Європейська весна” пролягатиме по шляхам 25 областей України. Інформаційний тур триватиме з 5 квітня до 7 травня 2004 року.
    Старт “Європейської весни” відбудеться у м. Києві 5 квітня о 8.00. Автобус відправлятиметься від Українського Дому (вул..Хрещатик, 2) Першим містом на карті туру стане м. Чернігів (повернення – 5 квітня, ввечері). Якщо Ви хочете приєднатися до учасників туру за напрямком “Київ-Чернігів-Київ”, прохання акредитуватися до 17:00 2 квітня за тел. 201-10-90, 201-10-91 Тамара Сухенко, Тетяна Кононенко, РА Euro RSCG New Europe.
    
    
    
    За більш детальною інформацією прохання звертатися до Аньє Шуберт, координатора програм преси та інформації Представництві Європейської Комісії, тел. (044) 462 00 10 або Наталії Склярської, координатора проекту, РА Euro RSCG, тел. (044) 201 10 90.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю