Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


редставництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на дев’яту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine)

23 вересня, 2014 р.

    П.
    
    Дев’ята сесія відбудеться 29 жовтня - 2 листопада 2014 року у Києві та буде зорієнтована на учасників із центральних регіонів України включно з м. Київ. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
    
    - дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;
    
    - глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, безпека, конфлікт на Донбасі, санкції, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи майбутньої Угоди про асоціацію тощо);
    
    - дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та його держав-членів, а також з провідними експертами й науковцями;
    
    - створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.
    
    Хто може взяти участь?
    
    Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із Києва, а також із Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей (цільові регіони 9-ї сесії).
    
    Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.
    
    Як взяти участь?
    
    Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.
    
    Кінцева дата подання заявок – 12 жовтня 2014 року, 23.00.
    
    Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
    
    Про проект EU Study Days
    
    EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.
    
    Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
    
    Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі.
    
    У 2013-2014 роках в Києві та регіонах вже відбулися вісім сесій.
    
    У 2014-2015 навчальному році в регіонах України відбудуться ще три п’ятиденні навчальні сесії по одній на заході, сході та півдні України.
    
    Більше інформації про Школу, її минулі сесії ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com) чи на її сторінках в мережі Facebook, Vkontakte.
    
    Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua
    
    Координаційної групи проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30
    
    Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю