Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


21 жовтня 2014 року о 13.00 Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські проведе телеміст зі студентами вишів і активістами інформаційних центрів ЄС в Сумах та Дніпропетровську.

20 жовтня, 2014 р.

    Під час прямого включення Посол ЄС розкаже про поточний стан відносин ЄС-Україна, а також перспективи подальшої співпраці в умовах імплементації Угоди про асоціацію.
    Тема є актуальною ще й тому, що 1 листопада Угода по асоціацію набуде чинності, відтак під час дискусії можна буде обговорити конкретні напрямки та перспективи для України в плані розвитку економіки, культури та інших галузей, які може надати Угода про асоціацію України та ЄС.
    Всі охочі матимуть можливість обмінятись поглядами щодо проектів Європейського Союзу в Україні у різних сферах, безвізового режиму, бізнес та інвестиційного клімату в Україні.
    Телеміст Представництва Європейського Союзу в Україні з регіонами буде організований за сприяння інформаційних центрів ЄС, які діють на базі Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара та Української академії банківської справи Національного Банку України в Сумах. До участі запрошуються усі зацікавлені темою розмови студенти, викладачі, журналісти, медіа та громадські активісти.
    Усі охочі запрошуються на:
    Що? Відеоконференція з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські
    Коли? 21 жовтня 2014 року (вівторок), 13.00
    Де? м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара,
    проспект Карла Маркса 35, корпус 4, кімната 19
    м. Суми, Наукова бібліотека УАБС НБУ, вулиця Покровська 9/1, велика конференц-зала, другий поверх
    Чому? Усі охочі отримають можливість:
    - взяти участь у відеоконференції з Головою Представництва ЄС в Україні
    - поставити запитання в умовах зазначеної теми конференції та дізнатись відповіді з перших уст
    - дізнатись нову для себе інформацію щодо стану відносин Україна-ЄС та перспектив для розвитку різних сфер життя в Україні
    - дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
    Телеміст Посла ЄС зі студентами Сум та Дніпропетровська є частиною інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить по всій Україні. Кампанія – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
    За деталями щодо відео конференції звертайтесь, будь ласка, до Ольги Сушицької, телефон +38(067)2436355, osushytska@internews.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю