Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Всеукраїнські інформаційні дні програми Еразмус+ у вищій освіті

2 листопада, 2014 р.

    *** 4-5 листопада відбудуться Всеукраїнські інформаційні дні Програми Європейського Союзу Еразмус+. Інформаційні дні будуть присвячені висвітленням можливостей, які надає Еразмус+ студентами та вищим навчальним закладам.
    Перший день буде присвячено можливостям співпраці навчальних закладів та інших організацій в рамках Еразмус+, а другий – індивідуальним можливостям мобільності. Учасники ознайомляться з загальною інформацією щодо програми Еразмус+, правилами та умовами участі для українських вищих навчальних закладів у конкурсах програми співпраці за напрямами: «навчальна мобільність», «розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня програма Темпус), «Жан Моне»; рекомендаціями для підготовки проектних заявок; з досвідом найбільш успішних проектів програми Темпус, що може бути застосований для підготовки проектів Еразмус+.
    Журналісти запрошуються до участі:
    Що? Всеукраїнські інформаційні дні
    Коли? 4 листопада 2014 р. з 9:00 до 17:00.
    5 листопада 2014 р. з 13.30 до18.00.
    Де? Конференц-зал Національного університету харчових технологій за адресою:
    м. Київ, вул. Володимирська, 68, 2-й поверх
    До участі запрошено пані Інну СОВСУН, Першого заступника Міністра освіти і науки України, пані Хуану МЕРА КАБЕЛЛО, керівника відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні, експертів Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Брюссель.
    Довідково
    Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури за організаційної підтримки Національного університету харчових технологій.
    За додатковою інформацією та для акредитації, звертайтеся до Жанни Таланової з Національного офісу Еразмус+ в Україні: +38044 3344645, +38044 2866668, office@erasmusplus.org.ua; www.erasmusplus.org.ua. Акредитація триває до 15:00 03.11.2014


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю