Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики/Віце-президента Європейської Комісії Федеріки Моґеріні

3 листопада, 2014 р.

    з приводу так званих «президентських» і «парламентських» виборів на Сході України:
    «Я розглядаю «президентські» і «парламентські» вибори, які відбулися у Донецькій і Луганській народних республіках, як нову перешкоду на шляху до встановлення миру в Україні. Це голосування – незаконне і нелегітимне; Європейський Союз не визнає його.
    Ці так звані «вибори» були проведені всупереч букві і духу Мінського протоколу, що його було підписано представниками тристоронньої контактної групи. Вони перешкоджають зусиллям, спрямованим на пошук раціонального політичного вирішення цієї кризи.
    Дочасні місцеві вибори у відповідності до українського законодавства, як це передбачено Мінським протоколом, – законний і легітимний спосіб оновлення демократичного мандату місцевої влади у цій частині України. Я закликаю усі сторони працювати у напрямі проведення таких виборів.
    Прагнення миру не може бути лише політичної заявою; воно вимагає політичної волі та сумлінності. Я сподіваюся, що усі сторони знову підтвердять свою прихильність до Мінського протоколу та діятимуть злагоджено, аби повністю виконати усі його частини.
    Європейський Союз відданий ідеї підтримки цих зусиль та продовжуватиме працювати у напрямі розв’язання кризи в Україні. Я закликаю усі сторони діяти із повною шаною до територіальної цілісності, суверенітету, незалежності та єдності України».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю