Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Заява ЄС з приводу псевдовиборів на території Донецької та Луганської областей України

6 листопада, 2014 р.

    Євросоюз розглядає проведення 2 листопада «парламентських і президентських виборів» у так званих «Донецькій і Луганській Народних Республіках» як незаконне та нелегітимне; ЄС не визнає їх. Ці так звані «вибори», а також будь-яке їх визнання, суперечать духу і букві Мінського протоколу. Ми закликаємо Росію усвідомити свою відповідальність у зв’язку із цим. Євросоюз закликає усі сторони працювати у напрямі проведення дочасних місцевих виборів у цій частині Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства, як це передбачено у Мінському протоколі, – такі вибори є єдиним законним і легітимним способом оновлення демократичного мандату місцевої влади.
    Аби віднайти раціональне політичне рішення для розв’язання кризи у східній Україні за допомогою діалогу, ЄС закликає усі сторони не зволікати надалі із повним дотриманням Мінського протоколу і меморандуму. Євросоюз вкотре підкреслює відповідальність Російської Федерації у цьому контексті. Він закликає її, зокрема, відвести незаконні та іноземні сили, найманців та збройне устаткування, а також спонукає до гарантування безпеки на українсько-російському кордоні за допомогою постійного моніторингу з боку ОБСЄ. ЄС нагадує, що розв’язання кризи має ґрунтуватися лише на шані національного суверенітету і територіальної цілісності України.
    Євросоюз особливо занепокоєний порушенням режиму припинення вогню, наслідком чого є втрата життів та збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб. ЄС продовжуватиме надавати гуманітарну допомогу та закликає усі сторони сприяти розповсюдженню такої допомоги серед населення, яке цього потребує, ґрунтуючись на принципі недискримінації, співпраці зі встановленими гуманітарними суб’єктами та за згоди уповноважених представників державної влади».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю