Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Візит делегації Представництва ЄС до Кіровограда

2 лютого, 2015 р.

    5 лютого 2015 року делегація Представництва Євросоюзу в Україні відвідає Кіровоград, де зустрінеться з представниками влади, медіа та громадськості. Також в місті пройде зустріч координаторів та активістів Євроклубів північних регіонів України з кіровоградськими євроклубівцями та представниками ЄС.
    
    
    
    Візит розпочнеться з низки зустрічей делегації Представництва ЄС з керівництвом місцевої обласної та міської виконавчої влади. Сторони обговорять можливості для співпраці між Кіровоградщиною та Європейським Союзом, а також визначать пріоритетні напрямки економічного та соціального розвитку Кіровограда та області.
    
    Інші заходи в рамках офіційного візиту:
    
    Зустріч з громадськими активістами і журналістами
    Коли? 5 лютого 2015 року, з 13:00 до 14.00
    
    Де? Кіровоградський прес-клуб (вул. 50 років жовтня 1-а)
    
    Представники громадськості та журналісти Кіровоградщини запрошуються на зустріч з дипломатами ЄС для обговорення відносин між Україною та ЄС, імплементації Угоди про Асоціацію, підтримки роботи громадських організацій та співпраці з медіа.
    
    Зустріч з молоддю та студентами
    Коли? 5 лютого 2015 року, з 17:20 до 18.20
    
    Де? Центр європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24, ІІІ поверх)
    
    Представництво ЄС в Україна запрошує активістів молодіжних організацій та студентів до участі у відкритій дискусії. Усі охочі отримають можливість поставити питання представникам ЄС щодо ключових напрямків поточних відносин Україна–ЄС, необхідних реформ в контексті імплементації Угоди про Асоціацію, допомогу Україні від ЄС, а також, про можливості стажування та навчання у європейських університетах та інституціях.
    
    До візиту делегації Представництва ЄС до Кіровограда також приурочена зустріч координаторів та активістів Євроклубів. Євроклубівці з північних регіонів України матимуть змогу відвідати область та поспілкуватися з представниками місцевих Євроклубів, обмінятися досвідом проведення різноманітних заходів. У Кіровограді захід відбудеться на базі місцевого Євроклубу «Надія» Центру дитячої та юнацької творчості, керівником якого є Арутюнян Олена.
    
    Візит делегації Представництва ЄС в Україні відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та Євросоюзом.
    
    За детальнішою інформацією про заплановані заходи звертайтеся до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати