Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Cоцзаказ для ЗМІ

2 квітня, 2004 р.

    31 березня в Малому залі Одеської міської ради пройшло відкрите засідання Міської конкурсної комісії із соціального замовлення, на якому були присутні представники СМИ м. Одеси. На засіданні комісії разом з одеськими журналістами були обговорені питання впровадження і розвитку соціального замовлення в м. Одесі.
    Голова конкурсної комісії, секретар Одеської міської ради А.А. Прокопенко підкреслив, що соціальне замовлення, як механізм рішення соціальних проблем міста себе виправдав. Соціальна інфраструктура м. Одеси одержала готові установи соціального захисту різних категорій населення. У соціальну сферу міста, завдяки діяльності Нпо-победителей соціального замовлення, у 2003 році було притягнуто з міжнародних і місцевих джерел засобів на суму більш 1 млн грн.
    На соціальне замовлення в Одесі з кожним роком виділяється усе більше і більше засобів. У 2004 році на соціальне замовлення Одеська міська рада виділила 260 000 грн.
    Як відзначив секретар конкурсної комісії Каминник І.С., сама система соціального замовлення постійно розвивається. На конкурс цього року розроблена спеціальна аплікаційна форма, інструкція зі звітності для учасників конкурсу. У якості пилотного проводиться дослідження пріоритетних проблем, розв'язуваних з використанням соціального замовлення, для формування бюджету на 2005 рік.
    Цього року також була проведена спеціальна інформаційна кампанія
    Журналістів цікавило, яким образом оцінюється ефективність виконання проектів, як забезпечується інформування потенційних учасників, наскільки сприяє розвитку суспільних і благодійних організацій Одеси підтримка з боку міськвиконкому.
    Заступник голови конкурсної комісії, депутат міської ради А.С. Азаров підкреслив, що депутати Одеси сприяють розвитку третього сектора і не тільки по лінії соціального замовлення. Робоча група конкурсної комісії проводить пилотное дослідження з визначення пріоритетних проблем, розв'язуваних з використанням соціального замовлення в Суворівському районі м. Одеси, у якому проживає більш 200 000 чоловік. Це дослідження дозволить формувати бюджет соціального замовлення виходячи, з одного боку, з потреб жителів міста, а, з іншого боку, виходячи з можливостей суспільних і благодійних організацій, робити необхідні види послуг.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати