Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У квітні в Українському Католицькому Університеті у Львові розпочнеться навчальна програма «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату».

15 березня, 2015 р.

    Місцеві вибори, анонсовані на жовтень 2015 року, стануть вікном можливостей для активістів взяти на себе політичні зобов’язання та балотуватися в місцеві органи влади. В допомогу майбутнім депутатам місцевих рад Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету спільно з ГО «Українська Галицька Асамблея» пропонує модульну навчальну програму «Політичні студії: все, що потрібно знати майбутньому депутату», що проходитиме у квітні-вересні 2015 року у Львові.
    "Після Майдану українське суспільство сформувало запит на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Поряд з боротьбою з корупцією, важливим завданням постало оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах" - розповідає координатор програми Іван Спринь.
    Програма "Політичних студій" складається з чотирьох модулів і охоплює всі актуальні теми з розвитку місцевого самоврядування.
    До часті у програмі запрошуються молоді та активні люди, які мають бажання стати депутатами місцевих рад, громадські активісти, представники місцевого самоврядування.
    Для реєстрації необхідно заповнити он-лайн анкету за цим посиланням до 25 березня 2015 року. Надалі потенційні учасники можуть бути запрошені на співбесіди. Вартість навчання складає 500 гривень.
    Організатори програми "Політичні студії" - Інститут лідерства та управління Українського католицького Університету та громадська організація "Українська Галицька Асамблея".
    Усі деталі на сайтах: www.management.lviv.ua та www.uha.org.ua.
    Джерело : ГО "Українська Галицька Асамблея"
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати