Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Сонячний Великдень - 2015

9 квітня, 2015 р.

    За підтримки Центру фольклору та етнографії, кафедри фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
    Свято Великодня – надзвичайно благодатне й життєдайне. Воно об’єднує родини, звеселяє душі, наповнює серця теплом, любов’ю та щирістю. Виставково-мистецький проект «Сонячний Великдень-2015» представить понад півтисячі творів декоративно-прикладного мистецтва.
    Експозиція вразить розмаїттям витворів: писанками, іконами, рушниками, витинанками, керамікою, художньою фотографією, виробами з лози, тканини, тіста, соломи тощо.
    Виставкові зали наповняться теплом і прадавніми символами писанок, які дбайливо створені майстрами з 15 областей України – від Карпат до Волині, від Поділля до Слобожанщини. Писанки – одна краща іншої, як і неповторний мистецький стиль кожного з майстрів.
    Мистецтво писанкарства презентують Оксана Білоус, Станіслав Волощенко, Оксана Городинська, Світлана Делікатна, Ірина Кметь, Тетяна Коновал, Анна Линдюк, Василина Мельник, Наталія Мошак, Тетяна Музиченко, Олександр Опарій, Марина Саркісян, Ольга Сахно, Оксана Сергієнко, Зоя Сташук, Тетяна Стороженко, Олеся Токарська, Вікторія Філь. Їх писанки впізнають не тільки в Україні, а й за її межами.
    Зважаючи на те, що Великдень – це одне з найважливіших християнських свят, у рамках проекту «Сонячний Великдень-2015» відбудеться виставка ікон відомого художника, мистецтвознавця, реставратора Лева Скопа та творчого об’єднання «КАКТУС».
    Свої твори представлять художники зі Львова та Дрогобича: Лев Скоп, Ярослав Данилів, Лев Микитич, Михайло Скоп, Тетяна Думан, Іван Драган, Іван Винарчик, Мар’яна Фляк, Софія Дорошенко, Віталій Внуков, Наталя Русецька, Володимир Мамчур, Наталя Курій-Максимів, Володимир Топій. Уже традиційно для нашого сьогодення кошти від продажу робіт будуть передані на допомогу українським солдатам.
    Вишивання Інни Назаришиної та її учнів, витинанки Лариси Волченкової, Оксани Городинської та Король Марини свідчать про мистецьку спадкоємність та щиру любов до цього виду народного мистецтва людей різного віку.
    Ірина Бердаль-Шевчик у своїх авторських світлинах поєднала мистецтво фотографії та бісерних писанок. Вироби з лози Івана Левковця та Галини Кучер традиційно-сонячні, повертають у Великодній затишок батьківської хати в мальовничому селі.
    Кераміка, створена відомим гончарем Павлом Сахном та його учнями, сколихне серце кожного, хто хоча би раз у своєму житті тримав у руках керамічний виріб, відчував тепло прадавньої глини.
    Під час «Сонячного Великодня-2015» відбудуться майстер-класи для дорослих та діточок:
    07 квітня 18:30 Писанкарство;
    07 квітня 18:30 Пташка з тканини;
    09 квітня 15:00 Ангелик з кукурудзяного листя;
    10 квітня 18:00 Пташка з тканини;
    14 квітня 17:30 Писанкарство;
    16 квітня 15:00 Лялька-мотанка;
    17 квітня 17:30 Писанкарство;
    21 квітня 17:30 Ангелик з кукурудзяного листя;
    23 квітня 17:30 Пташка з тканини;
    25 квітня 15:00 Лялька-мотанка.
    Матеріали для майстер-класів надаються Центром Української Культури та Мистецтва. Участь дітей у майстер-класах – безкоштовна. Попередній запис на участь у майстер-класах є обов’язковим, за № тел. (044) 425-12-64. Приходьте зі своїми родинами до Центру Української Культури та Мистецтва. Тут панує Великодня радість!
    Відкриття «Сонячного Великодня-2015» – 07 квітня о 18:00. Ласкаво просимо!
    Час роботи виставкового центру:
    Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
    Сб. – 10:00 – 18:00
    Нд. – вихідний
    Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
    м. Київ, Україна
    вул. Хорива, 19-В
    ст. м. Контрактова площа
    (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
    Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю