Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гранти на здійснення моніторингу процесу люстрації та перевірки державних службовців і суддів

13 квітня, 2015 р.

   
    Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організаційдля реалізації діяльності, пов’язаної з моніторингом громадянським суспільством процесу перевірки державних службовців та суддів. Цілями цієї Грантової програми є посилення довіри та впевненості громадськості в процесі люстрації.
    
    У межах цієї Грантової програми Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує надання:
    
    Не більше трьох (3) грантів на суму до 470 000 грн. кожний для здійснення моніторингу впровадження законодавства про перевірку та люстрацію державними та судовими органами.
     Не більше двох (2) грантів на суму до 470 000 грн. кожний для перегляду та формування звіту про судові справи та рішення, що стосуються перевірки та люстрації.
    Не більше одного (1) гранту на суму до 590 000 грн. для сприяння розробці законів і положень щодо перевірки та люстрації.
    Не більше одного (1) гранту на суму до 825 000 грн. для розбудови спроможності громадських організацій для здійснення моніторингу процесів перевірки та люстрації.
    Не більше одного (1) гранту на суму до 590 000 грн. для надання допомоги відповідно до потреб коаліції Реанімаційного пакету реформ.
    Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 12 травня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.
    
    Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні про грантову програму та додатках до нього.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати