Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Коаліція ‘’Покоління демократичних перетворень’’ оголошує про відновлення своєї діяльності

13 квітня, 2015 р.

    Коаліція громадських організацій «Покоління демократичних перетворень», яка була створена у 2004 році і мала на меті - створити у обраному Вищому навчальному закладі – Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова, спеціалізацію, спеціальність, а згодом і факультет - «Менеджмент громадських організацій» - оголошує про відновлення своєї діяльності.
    З цією метою, між організацією – оператором проекту з боку громадянського суспільства: ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення» та Національним педагогічним Університетом імені М. Драгоманова, було укладено Угоду про спільну діяльність. А також оголошено про відновлення діяльності Коаліції «Покоління демократичних перетворень», діяльність котрої було призупинено рішенням робочої групи проекту ще у 2009 році, у в зв’язку із згортанням в країні демократичних реформ, відмовою політичного керівництва країни від курсу Європейської інтеграції, а також порушенням свободи слова та принципів Верховенства права.
    Наразі коаліція вважає, що настав час повернутись до активності щодо цілей Коаліції. «Ми вже багато чого маємо задля виконання цього проекту, а саме: навчальні програми та методичні матеріали, напрацювання наших викладачів та тренерів, приміщення та частину технологічних засобів для навчання в Національному педагогічному Університеті імені М. Драгоманова. Проте потребуємо фінансової та матеріально - технічної підтримки нашого проекту. У цьому зв'язку сторони прагнутимуть відшукати фінансування для: запрошення фахівців - викладачів із закордону, фінансування практики студентів, технічної допомоги для навчання студентів тощо. Сторони доручають Громадській організації «Інститут розвитку самоорганізації населення», розпочати пошук коштів, яких не вистачає для початку стартового (пілотного) проекту аби розпочати навчання студентів у обраному ВНЗ. Натомість усі інші члени коаліції, також прагнутимуть взяти участь у створенні спеціалізації та факультету.» - сказано у змістовній частині тексту коаліційної угоди.
    Відтак, усі, хто бажають підтримати зусилля Коаліції громадських організацій «Покоління демократичних перетворень», можуть приєднатися до підписантів, за цим е-мейлом: rol.ukraine@gmail.com , надіславши листа у довільній формі, із зазначенням мотивації участі. Це можуть бути українські та міжнародні громадські організації, міжнародні донорські організації, вищі навчальні заклади, профспілки, політичні партії, політичні організації, бізнес-асоціації, об’єднання громадян, неформальні та лобістські групи та інші громадські формування, які зацікавленні підтримати, а згодом мати у своїх лавах досвідчених управлінців – менеджерів громадських організацій.
    Тут можна ознайомитися із текстом коаліції: http://www.rol.org.ua/article.cfm?deid=227
    Про хід подій в коаліції можна почитати на сайті Фундації «Чинність закону» - колективного координатора коаліції: www.rol.org.ua
    Тел. 044 5920383.
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю