Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Громадянське суспільство зосереджено на проблемі прозорості бюджету: новий проект за участю 15 регіонів розпочинається в Одесі

22 травня, 2015 р.

    21-24 травня представники 15 коаліцій громадських організацій та ЗМІ з 14 областей України збираються в Одесі на установчу зустріч переможців конкурсу локальних проектів з впливу на прозорість місцевих бюджетів.
    
    Захід проводиться в рамках проекту “Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети”. Проект здійснює Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” в партнерстві з Фундацією “Відкрите суспільство” за підтримки Посольства Фінляндії та Європейського Союзу.
    
    За підсумками конкурсу було відібрано 15 локальних проектів, орієнтованих на моніторинг рівня доброчесності та прозорості місцевих бюджетів, а також проведення кампаній адвокації та інформування громадськості. Проекти будуть здійснюватись протягом року: з травня 2015 року по квітень 2016 року. Громадськість зможе слідкувати за здійсненням проектів через ЗМІ а також прийняти участь в публічних заходах.
    
    “Зустріч має на меті скоординувати зусилля всіх проектів-переможців для досягнення спільної мети — підвищення рівня прозорості та доброчесності місцевих бюджетів. Це має позитивно вплинути й на зростання рівня ефективності використання їх коштів”, - відзначив Анатолій Бойко, Голова Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”.
    
    Під час зустрічі експерти з Фундації “Відкрите суспільство” та Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” навчать учасників впливати на зростання рівня прозорості коштів місцевих бюджетів, а також роз'яснять процедури виконання проектів, фінансової та змістовної звітності.
    
    Довідка:
    
    Проект “Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети” орієнтований на зміцнення спроможності місцевих громадських організацій та ЗМІ. Він сприяє проведенню реформ, підвищенню прозорості формування та використання коштів місцевих бюджетів. За 2 роки реалізації проекту було створено громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети”. Партнерство об’єднує близько 40 НУО та ЗМІ з 17 областей України.
    
    За додатковою інформацією звертайтесь до
    
    Прес-служби Одеської обласної організації
    
    ВГО “Комітет виборців України”
    
    Тел.: +380 48 716 40 18,
    
    e-mail: odesakvu@ukr.net
    
    Facebook: CVU_Odessa


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю