Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В УКРАЇНІ ГОТУВАТИМУТЬ КВАЛІФІКОВАНИХ КЕРІВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

28 травня, 2015 р.

    26 травня в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова пройшов «круглий стіл», де було презентовано проект «Освіта для розвитку громадянського суспільства».
    Ініціатори даного проекту є керівниками громадських організацій. Вони об’єднались у ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення» і звернулися з пропозицією до НПУ імені Драгоманова розпочати підготовку кваліфікованих керівників для громадських організацій України.
    До участі у засіданні круглого столу запрошувалися керівники громадських організацій. Організаційний комітет очолив проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів НПУ імені Драгоманова, директор інституту політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Б.І. Модераторами засідання були директор Інституту управління та економіки освіти НПУ імені Драгоманова, доктор філософських наук, професор, співкерівник проекту Бех В.П. та керівник ініціативної групи ГО «Самопоміч» Дніпровського району, керівник проектів ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення», співкерівник проекту Гордін В.М.. Презентацію проекту «ОСВІТА ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» провела директор ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення», кандидат психологічних наук, доцент Лукашевич О.М. З доповіддю про актуальність проекту для розвитку громадянських організацій в Україні виступив директор ГО «Чинність закону» керівник проектів ІГ ГО "Самопоміч" Дніпровського району Спорников О.О. В обговоренні взяли участь науковці та викладачі НПУ імені М.П.Драгоманова та керівники громадських організацій.
    Під час «круглого столу» Бех В. П. оголосив, що Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова розпочинається реалізація проекту «ОСВІТА ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА», спрямованого на підготовку фахівців з менеджменту громадських організацій. Уже в 2015-2016 навчальному році відкривається підготовка сучасних керівників для громадських організацій України за програмами: «Менеджмент організацій» зі спеціалізацією «Менеджмент неурядових організацій» для бакалаврів і магістрів, а також за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» зі спеціалізацією «Управління розвитком громадянського суспільства».
    Також прийнято рішення провести 16 червня наступний «круглий стіл», темою якого стане вступна кампанія на нові спеціалізації.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю