Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС подовжує обмеження у відповідь на незаконну анексію Криму

22 червня, 2015 р.

    Сьогодні, 19 червня, Рада ЄС подовжила до 23 червня 2016 року обмежувальні заходи Євросоюзу у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя.
    У санкціях, зокрема, містяться заборони щодо:
    Імпорту продуктів, які походять з Криму або Севастополя, до ЄС;
    Здійснення інвестицій у Крим або Севастополь; це означає, що ані європейці, ані компанії, розташовані у Євросоюзі, не можуть купувати об’єкти нерухомості або організації у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати відповідні послуги;
    Туристичних послуг у Криму і Севастополі – зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити у порти Кримського півострова, окрім лише у разі виникнення надзвичайної ситуації;
    Здійснення експорту певних товарів і технологій кримським компаніям; товарів і технологій для використання у Криму у транспортній, телекомунікаційній та енергетичній сферах і тих, які стосуються пошуку, використання та виробництва нафти, газу і мінеральних ресурсів. Також не повинні надаватися послуги, пов’язані з технічною допомогою, посередництвом, будівництвом або інжинірингом у цих сферах.
    Як йдеться у висновках Європейської Ради від 19 березня 2015 року, ЄС продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією та залишається відданим ідеї повного дотримання своєї політики невизнання.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю