Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Перші результати проекту ЄС щодо захисту прав ВПО були представлені в Харкові

29 вересня, 2015 р.

    28 вересня проект ЄС «Захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» презентував перші результати своєї роботи в Харкові. Незважаючи на те, що проект стартував лише у червні 2015 року, багатьом внутрішньо переміщеним особам (ВПО) було надано безкоштовне житло та забезпечено їх іншими найнеобхіднішими речами, щоб адаптуватися до нових умов життя. Окрім того, ВПО отримали юридичну, соціальну та психологічну допомогу та медичне обслуговування.
    Одним із основних напрямків роботи є працевлаштування ВПО, оскільки це підвищує рівень власних можливостей ВПО та їх соціальну захищеність. Окрема увага приділяється людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями, які є найменш захищеними верствами населення.
    Зокрема, очікується, що незабаром відбудеться запуск повноцінного ресурсно-транзитного хабу для допомоги ВПО.
    Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з: пані Яною Смелянською, журналістом Харківської правозахисної групи, email: yana.smelyanskaya@gmail.com або моб.: 066-8930025
    Загальна інформація
    Проект ЄС «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні» спрямований на реалізацію прав внутрішньо переміщених осіб в шести регіонах України, розвиток конструктивної співпраці між громадянським суспільством і державою для ефективного захисту прав ВПО та зміцнення впливу громадянського суспільства на відповідну державну політику. Проект реалізується громадською організацією "Харківська правозахисна група " у партнерстві з благодійними фондами "Станція Харків", "Країна понад усе", "Благо", "Зміцнення пожежної та техногенної безпеки", "Берегиня Сходу", "Ренесанс".
    Більше інформації на сторінці проекту: http://bit.ly/1OX5dmr


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати