Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні

29 вересня, 2015 р.

    Проект «Участь громадськості у процедурах люстрації як запорука ефективного очищення влади в Україні» здійснюється Громадським люстраційнийним комітетом з метою інформування про пропроцес перебігу люстрації в Україні та залучення місцевих громад до процесу реалізації Закону України «Про очищення влади».
    Для досягнення цілей проекту експертами Громадського люстраційного комітету було створено інформаційні та методичні матеріали, які в простій та доступній формі пояснюють етапи, особливості, процедури люстраційних перевірок та містять порядок дій для здійснення своїх громадянських прав в межах реалізації люстраційного законодавства.
    Знайомство з інформаційними матеріалами та практика їх застосування відбуватиметься під час чотирьох майстер-класів, в кожному з яких візьмуть участь до 50 активістів­-лідерів місцевих організацій та ініціативних груп. Відбір учасників відбуватиметься через ­форму онлайн-реєстрації тут: http://lku.org.ua/master_class
    Під час майтер-класу учасники навчаться самостійно перевіряти чиновників на відповідність люстраційним критеріям, виявляти порушення та зловживання нормами Закону, вчиняти конкретні дії для вирішення виявлених проблем, надавати та отримувати інформацію від органів державної влади.
    За результатами майстер-класу кожна група отримає конкретне завдання для забезпечення контролю за процесами люстрації в своєму регіоні та поширення інформації про процеси люстрації серед широкої аудиторії.
    Серед найбільш активних та результативних учасників будуть відібрані 25 людей, які будуть запрошені на фінальну конференцію у Києві, де з ними будуть підписані меморандуми про співпрацю, що стануть основою для регіональних представництв організації в регіонах.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю