Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Києв відвідає керівник Агентства США з міжнародного розвитку

5 квітня, 2004 р.

    З 12 по 14 квітня 2004 р. у Києві перебуватиме керівник Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) Ендрю Націос.
    
    Протягом свого візиту, пан Націос, який очолює основну установу по наданню американської державної допомоги з травня 2001 р., планує провести зустрічі з державними посадовцями, журналістами, а також з представниками неурядових організацій, що працюють у сферах виборчого процесу та боротьби з ВІЛ/СНІД.
    
    У середу, 14 квітня, з 12:00 до 13:00 пан Націос проведе прес-конференцію у приміщенні "Артем-центру" (вул. Глибочицька, 4), у конференц-залі на 4-му поверсі. Кінцевий термін акредитації для представників ЗМІ: 18:00 у п'ятницю, 9 квітня.
    
    Пан Націос матиме додаткові можливості для спілкування з пресою після проведення зустрічей з державними посадовцями, журналістами, а також з представниками неурядових організацій, що працюють у сферах виборчого процесу та боротьби з ВІЛ/СНІД. Про точний час цих зустрічей буде повідомлено пізніше.
    
    Для отримання додаткової інформації щодо програми перебування пана Націоса та завчасної реєстрації, просимо звертатися до Відділу зв'язків з громадськістю Регіональної Місії АМР США у Києві за тел. 462-56-78, додатковий 2018 (пані Лариса Піскунова).
    
    АМР США – це установа Уряду Сполучених Штатів Америки, яка вже понад сорок років очолює реалізацію американських державних програм економічної та гуманітарної допомоги країнам, що розвиваються, і державам з перехідною економікою. Починаючи з 1992 р., з метою сприяння демократичним, економічним та суспільним перетворенням, АМР США надало технічну і гуманітарну допомогу Україні на загальну суму понад 1,8 млрд. доларів.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю