Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


День безвізового режиму" (8 жовтня) у Верховній Раді: Заява Представництва ЄС

7 жовтня, 2015 р.

    Представництво Європейського Союзу в Україні з великим інтересом відзначає про рішення Верховної Ради присвятити свою пленарну сесію, яка відбудеться 8 жовтня, ухваленню законодавства, покликаного виконати решту критеріїв Плану дій з візової лібералізації. ЄС продовжує підтримувати Україну в цьому процесі, а візова лібералізація залишається важливою спільною метою.
    
    Прогрес у здійсненні реформ у сфері боротьби проти корупції залишається ключовим пріоритетом для досягнення безвізових подорожей до Євросоюзу для українських громадян. У зв’язку із цим обґрунтовані занепокоєння, висловлені громадянським суспільством і експертами з приводу складу Відбіркового комітету до Антикорупційної прокуратури, мають бути негайно вирішені. Незалежність офісу антикорупційного прокурора має бути і надалі гарантована. Також мають бути забезпечені чіткі критерії відбору персоналу такого органу та недискреційні правила призначення і звільнення його голови.
    
    Варто також нагадати, що створення операційних і незалежних Антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро є головними умовами для здійснення безвізових подорожей до ЄС, а також для надання Євросоюзом вагомої допомоги Україні.
    
    У цьому контексті важливо, що Верховна Рада у четвер ухвалить низку інших законів, які стосуються решти рекомендацій у рамках процесу візової лібералізації. Це стосується, зокрема, створення Агентства з повернення активів, поліпшуючи таким чином вилучення і конфіскацію доходів, отриманих у злочинний спосіб, та внесення змін до Закону про фінансування політичних партій у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю