Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Питання професіоналізації системи держзакупівель – в центрі уваги круглого столу ЕС

14 жовтня, 2015 р.

    16 жовтня 2015 року Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» проведе круглий стіл, щоб обговорити заходи щодо покращення професіоналізації системи державних закупівель в Україні.
    
    Сьогодні, в українській системі держзакупівель не існує єдиних правил і процедур, що встановлювали б вимоги щодо кваліфікації тренерів або конкретних методів навчання. Це призводить до неузгодженості зусиль різних організацій, що здійснюють підготовку спеціалістів в області державних закупівель. Нерегулярні і спорадичні ініціативи порушують питання щодо якості та охоплення будь-якого такого навчання.
    
    Під час круглого столу будуть обговорені кращі практики та шляхи професіоналізації в галузі державних закупівель. Зокрема, увага буде прикута до обговорення моделей підвищення рівня компетенцій в сфері державних закупівель в Україні через різноманітні навчальні програми та перехід від моделі обов'язкових тендерних комітетів до професійної закупівельної діяльності.
    
    Щиро запрошуємо представників ЗМІ відвідати:
    
    Що? Круглий стіл з питань навчання та професіоналізації в українській системі держзакупівель
    Коли? 16 жовтня 2015 року, з 9:00 до 11:20
    
    Де? м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, к. 517
    
    Круглий стіл відвідають представники Департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства освіти, Державної фінансової інспекції, Рахункової палати, Антимонопольного Комітету України, Вісника державних закупівель (ДП «Зовнішторгвидав України»), Торгово-промислової палати України, Національного агентства з питань державної служби, Національної академії державного управління, а також представники закупівельних організацій, Асоціації закупівельників України, неурядових організацій (НУО), незалежних тренерів і ЗМІ.
    
    Довідкова інформація:
    
    Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» (http://eupublicprocurement.org.ua/) розпочав роботу в Києві в листопаді 2013 року. Його діяльність спрямована на підтримку розвитку систем державних закупівель і державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС. Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується Консорціумом на чолі з компанією Crown Agents Ltd. Проект працюватиме до листопада 2016 року.
    
    Для запитів та акредитації ЗМІ, контактуйте, будь ласка з: Оксана Сапіга, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, Crown Agents; тел.+38 067 464 2889, oksana.sapiga@ua.crownagents.com
    
    
    Акредитація можлива до 16:00 15 жовтня 2015 року.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю