Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві відбудеться - Форум з організаційного розвитку

15 жовтня, 2015 р.

    Форум з організаційного розвитку - це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення спроможностей громадських об’єднань. Форум – ще й традиційне місце зустрічі «усіх з усіма». Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.
    Тема цьогорічного Форуму - «ЗМІНИТИ СЕБЕ, ЩОБ ЗМІНИТИ КРАЇНУ», тож пропонуємо усім разом спланувати, що саме ми повинні сьогодні змінити у роботі своїх організацій, у своїх підходах і цінностях, щоб завтра жити в країні спільної мрії. У руслі цієї мети програма Форуму буде сфокусована на таких тематичних напрямках:
    участь ОГС у промоції та реалізації реформ, особливо на локальному рівні;
    нарощування експертного потенціалу ОГС;
    формування стійкого кола прихильників ОГС у громаді;
    розбудова інфраструктури громадянського суспільства.
    Очікується, що у роботі Форуму цьогоріч візьмуть участь щонайменше 500 учасників з громадських і благодійних організацій України та учасники з інших країн. За хорошою традицією Форум проводитиметься у форматі «багато локацій + багато подій»: подивитися кіно, попити кави у «світовому кафе», відвідати виставку, почитати «Живу книгу» і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії - усе можливо на Форумі!
    Долучитися до проведення Форуму і зареєструватися як учасник можна на сторінці події: http://cd-platform.org/31-cdforum2015/1601-cdforum2015
    ***
    Форум з організаційного розвитку проводиться ІСАР «Єднання» у партнерстві з Адміністрацією Президента завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства»; завдяки підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та програми «Школа фондів громад», яка фінансується Фондом ім. Ч. С. Мотта.
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати