Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» оголошує конкурс із розслідування прозорості використання коштів місцевих бюджетів та відновлення об’єктів інфраструктури на Донбасі.

16 жовтня, 2015 р.

    До участі запрошено журналістів усіх видів ЗМІ, блогерів і громадських активістів, що мешкають у Донецькій та Луганській областях.
    
    У конкурсі можуть взяти участь матеріали, опубліковані або випущені в ефір з 15 жовтня по 30 листопада 2015 року. У його рамках потрібно акцентувати увагу на проблемах відкритості, підзвітності та прозорості використання коштів місцевих бюджетів на Донбасі, особливо під час відновлення об’єктів інфраструктури. Посилання на оприлюднені розслідування або скановані з друкованих видань матеріали надсилайте на адресу agencydonetsk08@gmail.com.
    
    Автори, чиї матеріали журі визнає найкращими, отримають цінні призи та відзнаки. Оголошення переможців відбудеться на початку грудня 2015 року.
    
    Нагадаємо, що платформа «Відкриті бюджети міст Донбасу» – це корисний інструмент для громадян, які бажають знати та контролювати фінансову діяльність місцевої влади, приймати участь у формуванні пріоритетів соціального економічного розвитку, вносити пропозиції з метою покращення життя власної громади. Долучитись до проекту в якості волонтера можна заповнивши форму зворотнього зв`язку на сайті – openbudget.org.ua
    
    Проект «Прозоре місцеве самоврядування міст Донбасу – запорука демократичних змін в Україні» здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати