Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гранти на проведення моніторингу рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності

5 листопада, 2015 р.

    Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс проектів зі здійснення аналізу рішень установ, відповідальних за розгляд скарг на неналежну поведінку суддів, і розробку навчальної програми для суддів із найбільш проблемних питань, визначених за результатами аналізу.
    Метою грантової програми є впровадження діяльності з підтримки становлення в Україні системи притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Така діяльність може бути здійснена у формі участі у розробці в Україні єдиної практики щодо притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та надання допомоги Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.
    В рамках програми грантів буде надано 1 грант у розмірі до 460 тис. грн.
    Орієнтовний початок виконання проектів – 10 січня 2016 року, тривалість – 4 місяці.
    
    Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 2 грудня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.
    Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено за посиланням http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/134


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати