Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

6 листопада, 2015 р.

    Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам. Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
    Призовий фонд Конкурсу складає техніка (ноутбуки, планшети, фотоапарати, диктофони тощо).
    Конкурс оголошуватиметься щодвамісяці і триватиме до листопада 2016 року. Набір на кожен новий цикл Конкурсу буде оголошено окремо.
    До участі у Конкурсі запрошуються журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.
    Вимоги до матеріалів
    До участі у Конкурсі допускаються матеріали, які стосуються європейської інтеграції України з особливим акцентом на реалізацію Угоди про асоціацію (УА) з ЄС чи готовність України (бізнесу, інституцій, законодавства тощо) до її імплементації. Зокрема, вітаються матеріали, присвячені
    конкретним результатам тимчасового застосування УА, яке триває понад рік;
    проблемам, що виникають при застосуванні УА;
    початку реалізації з 1 січня 2016 року прописаної в Угоді глибокої та всеосяжної Зони вільної торгівлі;
    проблематиці УА в контексті відносин Україна-ЄС-Росія;
    прикладам успішної діяльності українського бізнесу на ринку ЄС;
    виконанню Україною Порядку денного асоціації.
    Очікуємо також матеріалів, присвячених євроінтеграційній тематиці загалом на прикладі конкретних подій та процесів у регіонах, перейняттю досвіду ЄС у повсякденному житті громад та державних інституцій – наприклад, у тому що стосується екології, енергозбереження, транспорту, адміністративних послуг тощо.
    Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній/ на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) упродовж періоду з 1 червня по 1 листопада 2015 року.
    Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, має надіслати щонайменше 3 (три) та щонайбільше 5 (п’ять) авторських матеріалів.
    Матеріали, що не відповідають тематиці Конкурсу, розглядатися не будуть.
    Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.
    Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини, максимальний – 30 хвилин. Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами), максимальний – 12 тис. знаків.
    Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів чи сюжетів.
    Матеріали у вигляді лінків (для газет допустимі PDF-файли) мають надсилатися на адресу ua@gmail.com з позначкою “Конкурс”.
    Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого запрошені експерти з питань європейської інтеграції та профільні журналісти.
    Усі учасники Конкурсу отримають повідомлення із результатами на початку грудня 2015 року.
    ДЕДЛАЙН для подачі заявок: 17 листопада, 18:00.
    Додаткову інформацію можна отримати у координатора Конкурсу: Наталії Сад, Інтерньюз-Україна, за телефоном: 050 930 84 39 або e-mail: nsad@internews.ua.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати