Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання

13 листопада, 2015 р.

    CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Курс орієнтовано як на архітекторів, так і на представників інших спеціальностей, що пов’язані з міським розвитком.
    Навчання розпочнеться 15 лютого 2016 року та триватиме 3,5 місяці.
    Дедлайн подачі заявок – 3 січня 2016 року.
    Тема STUDIO #2 – “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Чи мають (пост)індустріальні міста України майбутнє? Метою курсу є розробка стратегічних сценарії, а також тактичних пропозицій щодо розвитку Краматорська – міста на Сході України, з урахуванням його соціально-політичної, історико-культурної, економічної та просторової специфіки, а також сучасних тенденцій у сфері міського розвитку.
    CANactions School for Urban Studies – це міждисциплінарна лабораторія міських досліджень. Мета Школи – вивчення, розробка концепцій, а також визначення конкретних дій щодо стратегічного розвитку українських міст. Ми шукаємо CANactor-ів – талановитих та амбітних агентів змін, що готові ініціювати та втілювати урбаністичні проекти з метою реальних перетворень українських міст.
    Наразі у Школі CANactions триває STUDIO #1, протягом якої разом із міжнародними експертами з Швейцарії, Німеччини, Ірландії, Польщі, України студенти працюють над розробкою Urban Constitution – набору стратегічних рекомендацій для розвитку українських місць на прикладі Івано-Франківська.
    Детальніше про програму STUDIO #2: http://www.canactions.com/uk/news/APPLY-FOR-STUDIO-2/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати