Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відтепер студенти можуть поскаржитися на порушення у виші он-лайн

17 листопада, 2015 р.

    Аналітичний центр дослідження суспільства CEDOS до Дня студента презентував онлайн-ресурс для моніторингу порушень у вишах – Profrights.org.
    Цей ресурс дозволяє повідомити про правопорушення, свідком якого ви стали у ВНЗ, подивитись на карті і в графіках, в яких університетах скільки і які є порушення, почитати пояснення до правових норм і процедур у ВНЗ, розповідає виконавчий директор CEDOS Єгор Стадний.
    «Ми зіткнулися з проблемою, що інформація про різноманітні зловживання в університетах губиться в інформаційному просторі. І ми подивилися, що у різних сферах в Україні є чимало різних сайтів, які фіксують діяльність народних депутатів, моніторинг відвідування комітетів, діяльність міністерств тощо і це все зосереджено в одному місці. І ми подумали, що непогано було б зробити ресурс, таку собі базу порушень у ВНЗ, де в одному місці в зручному вигляді зосереджені повідомлення про зловживання в тих чи інших університетах України», – говорить Стадний.
    Кожен студент або викладач, або просто небайдужа людина може зареєструвати своє повідомлення про порушення, яке після перегляду та перевірки каталогізують та внесуть до бази, яка відображатиметься у декількох географічних та тематичних розрізах, пояснює Стадний.
    Проект Profrights має на меті привернути увагу до порушення прав студентів та викладачів у закладах вищої освіти: виявляти найбільш поширені з них, інформувати про шляхи захисту своїх прав та визначити необхідні зміни для подальшого вдосконалення законодавства.
    За словами Стадного, у своїй роботі Profrights дотримується законодавства України щодо захисту персональних даних і не поширює інформацію з обмеженим доступом.
    Profrights оцінює вірогідність причетності особи до правопорушення або неетичної поведінки і поширює відповідну інформацію лише у випадку, коли така вірогідність, на думку Profrights, є високою і ґрунтується на фактичних даних, оприлюднених у достовірних джерелах.
    Платформа доступна за посиланням: https://profrights.org/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю