Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нуланд закликала союзників не забувати про Україну в умовах боротьби з "ІД"

18 листопада, 2015 р.

    Помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд закликала союзників не забувати про Україну в умовах боротьби з терористичним угрупованням "Ісламська держава" в Іраку та Сирії. Про це йдеться у її заяві на сайті Держдепартаменту США, яку вона виголосила 17 листопада у Берліні, пише УНІАН.
    "Навіть тоді, коли ми зосереджуємо увагу на ІД, ми не повинні забувати, що лише два роки тому, майже один мільйон українців стояв впродовж днів і тижнів в сніжну погоду на Майдані з вимогою, щоб (український) уряд забезпечив їм те, що ми маємо: людську гідність, демократію, чистий уряд і правосуддя", - наголосила Нуланд.
    У цьому зв`язку вона зазначила, що "коли Янукович повернувся спиною до Європи, українці не були позбавлені свого вибору. Проте було неприйнятним те, що однаково Янукович та Кремль зустріли вимогу українського народу окупацією, танками, ракетними установками "Бук", підтримкою сепаратистів, підривною діяльністю та пропагандою".
    Як зазначила помічниця Держсекретаря, сьогодні вільна частина України становить 93% усієї території країни, і вона продовжує існувати як демократична держава, тому що "українці боролися та помирали за свої права, і наші народи стояли разом з українським народом".
    Вікторія Нуланд наголошує, що тиск на Росію необхідно зберегти для повного виконання нею усіх незавершених зобов`язань згідно з Мінськими угодами.
    Помічник Держсекретаря нагадала, що допомога Україні з боку США передбачала політичну, економічну та безпекову підтримку.
    "Ми запровадили послідовно жорсткі етапи санкцій, щоб посадити Росію за стіл переговорів, і ми підтримали дипломатичне врегулювання конфлікту за допомогою Мінських угод та переговорів у нормандському форматі на чолі з Німеччиною та Францією", - сказала Нуланд.
    Вона зазначила, що тепер необхідно допомогти Україні подолати всі наявні труднощі.
    "Ми повинні зберігати тиск на Росію та її спільників-сепаратистів до завершення впровадження невиконаних зобов`язань за Мінськом", - наголосила Нуланд.
    У цьому зв`язку вона звернула увагу, що мова йде про звільнення усіх заручників; забезпечення повного доступу на Донбасі гуманітарним агенціям ООН, неурядовим організаціям та українським урядовим установам з надання допомоги.
    Окрім того, Нуланд висловила необхідність проведення вільних та справедливих виборів на Донбасі у відповідності до української Конституції та за участі спостережної місії за виборами Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ; виведення з України усіх іноземних сил та озброєння, а також повернення контролю України над державним кордоном.
    "Санкції є невід`ємним інструментом, щоб утримувати Росію відповідальною. Вони повинні бути продовжені, допоки Мінські угоди не будуть повністю впроваджені. І ми повинні зберігати в силі наші санкції, які пов`язані з Кримом, до того часу, поки Росія не поверне півострів Україні", - заявила Нуланд.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю