Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Поляки навчали волинську поліцію прав людини

19 листопада, 2015 р.

    З 16 листопада польські поліцейські проводили у Луцьку практичні навчання для нових поліцейських з питань прав людини.
    Про це розповів начальник Головного Управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига під час прес-конференції у залі колегії ГУ Нацполіції у Волинській області у середу, 18 листопада.
    За словами очільника волинської поліції, з 16 листопада польські колеги провели курс лекцій для нових поліцейських області. Під час цих триденних лекцій, вони розповіли про права людини та спробували розтлумачити новим поліцейським, як має поводитись правоохоронець в тих чи інших ситуаціях, які пов'язані з правами людей.
    Загалом курс складався з 15 годин, туди входив і теоретичний, і практичний матеріал.
    Уповноважений головного коменданта поліції з прав захисту людини Республіки Польща Кшиштоф Влашкевич розповів, що під час лекцій поліцейським демонстрували відеозаписи з українськими поліцейськими в тих або інших ситуаціях. Слухачі курсів повинні були сказати, що неправильно зробили їхні колеги та пояснити, як потрібно було поводитись.
    «Зокрема, ми намагались їм донести, що силова протидія має використовуватись в самому кінці. Спершу треба спробувати поговорити з людиною», - розповів він.
    Загалом, польські правоохоронці залишились задоволені побаченим та своєю роботою. Уповноважена з прав захисту людини Люблінського воєводського коменданта поліції Едіта Ная розповіла, що побачила в своїх майбутніх колегах потенціал.
    «В них було багато зацікавлення, ці молоді люди задавали багато питань. Видно, що ці «діаманти» чудово відшліфовуються», - сказала вона.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю