Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Доповідачка ПАРЄ: Москва має вплинути на своїх протеже на Донбасі

24 листопада, 2015 р.

    У Раді Європи закликають світову спільноту звернути увагу на регулярне порушення мінських домовленостей проросійськими силами на сході України.
    Ситуація на сході України не повинна відходити на другий план, переконана доповідачка Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з українського питання, німецька депутатка від ліберальних сил Марілуїзе Бек. "Серйозні порушення умов припинення вогню, досягнутих в рамках Мінська-2, відбуваються щодня в обох регіонах, контрольованих сепаратистами, як про це повідомляє у своїх звітах Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ", - йдеться у заяві доповідачки, розповсюдженій прес-службою ПАРЄ у понеділок, 23 листопада.
    Марілуїзе Бек, яка нині працює над текстом доповіді "Правові засоби боротьби із порушеннями прав людини на території України, що перебуває поза контролем української влади", вважає, що гуманітарна ситуація у так званих "ЛНР" і "ДНР" викликає серйозне занепокоєння. У цьому зв'язку вона нагадує уряду Росії, що, згідно з міжнародним гуманітарним правом, фактична влада є відповідальною за добробут населення на території, яку вона контролює. Німецька депутатка зауважує, що керівництво самопроголошених республік на сході України "вочевидь завдячує підтримці Росії своєю владою", отже саме Москва повинна стежити за тим, щоб "її протеже поважали норми гуманітарного права".
    Наразі у ПАРЄ готується ще одна доповідь з українського питання - "Наслідки гуманітарної кризи в Україні". Її автор, чеська депутатка Крістіна Зелєнкова представить доповідь на січневій сесії ПАРЄ, яка відбудеться наприкінці січня у Страсбурзі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю