Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Засудженим показали кіно про права людини

26 листопада, 2015 р.

    У рамках мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA засуджені до довічного позбавлення волі в Івано-Франківській УВП № 12 переглянули стрічку “Точка відліку”.
    Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області
     25 листопада особи, які відбувають покарання в секторі максимального рівня безпеки і засуджені до довічного позбавлення волі, відвідали представники обласної організації “Молода Просвіта” (Євгенія Бардяк) та Української Гельсінської спілки з прав людини (Юрій Вацик).
    Засудженим показали фільм “Точка відліку”, який розповідає про ресоціалізацію колишніх в’язнів та життя на волі. Перегляд відбувся в рамках роботи кіноклубу Docudays UA. Перед показом фільму засуджені поспілкувалися з відвідувачами. Юрій Вацик, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини говорив про правовий статус осіб, які відбувають кримінальні покарання в місцях позбавлення волі.
    За словами керівника громадської організації “Молода Просвіта” Євгенії Бардяк, важливо, щоб люди, які утримуються у в’язницях також розуміли суть прав людини і щоб їхня правообізнаність спрямовувалася як на власний захист, так і на не порушення прав інших осіб.
    Заступник начальника Івано-Франківської УВП № 12 Степан Гурик відмітив: “Ми тісно співпрацюємо з громадською організацією “Молода Просвіта”, які вже не вперше проводять такі заходи в нашій установі. Організація перегляду документальних фільмів про права в’язнів, надання консультацій з правових питань – такі заходи дещо урізноманітнюють буденність тюремного життя засуджених, особливо тих, які відбувають довічний термін покарання. Нині в установі утримується 18 осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.”


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати