Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відомий закарпатський режисер представить фільм про Голодомор

27 листопада, 2015 р.

    Героїня фільму – це 95-ти річна українка Лідія, яка розповідає про виживання в Голодомор і таємниці свого життя.
    Нову документальну стрічку В’ячеслава Бігуна "Її хліб насущний" представлять наприкінці листопада, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Uzhgorod.net.ua
    
    Героїня фільму – це 95-ти річна українка Лідія, яка розповідає про виживання в Голодомор і таємниці свого життя. Показ пройде в Естонії, як частина відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів. Планується, що стрічку вперше представлять в Україні на початку 2016 року.
    
    "Її хліб насущний" - унікальний фільм для мене. Його значущість, звісно, передусім у темі – Голодомор. В одному зі своїх фільмів ("Мати") мені вже доводилося звертатися до цієї трагічної сторінки нашої історії. Мені видалося, що ця тема або нецікава, або важка для загалу, але все ж важливо не забувати про Голодомор. Масштаби трагедії, її винуватці, політична й юридична контроверза визнання Голодомору злочином загальновідомі. Як на мене, на екрані важливо відтворити долю людини. Тому, коли із задумом зафільмувати долю 95-ти річної Лідії до мене звернулася Віра Коник не міг відмовитися. Дещо опинилося поза стрічкою, але головне відображено в цій унікальній кіноісторії", - розповідає режисер.
    
    Над стрічкою працювала міжнародна знімальна група.
    
    Довідково. В’ячеслав Бігун – професійний правник і кіномитець. Народився в Тячеві, навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський університет ім. І. Франка та Інститут держави і права НАН України, Гейдельберг і Сорбонна), в Європейському суді з прав людини. Очолював всеукраїнські об’єднання студентів-правників і молодих юристів України. Як режисер, В'ячеслав Бігун відомий за такими стрічками, як "Серце мами Гонгадзе" (про легендарну Лесю Гонгадзе), "Мати. В ім'я мільйонів" (за мотивами оповідання "Мати" О. Довженка), "Пенальті правосуддя" (історія боротьби за справедливість скаліченого футболіста), "Я і є вона" (вперше переказана історія партизанки Василини), які здобули міжнародне визнання.
    


Як ви оцінюєте стан українського правосуддя?
Довіряю
Скоріше позитивно
Нейтрально
Скоріше негативно
Повністю дискредитоване
Важко відповісти