Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Грант Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» на підтримку кадрових змін у сфері охорони здоров’я

1 грудня, 2015 р.

    Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант «Формативне дослідження та розробка схем заохочення для створення ефективного перерозподілу обов’язків на рівні ПМСД та спеціалізованих ЗОЗ (ВІЛ, туберкульоз, наркологія та ІПСШ) на місцевому рівні» (RFA 2015-08) на підтримку впровадження системних та операційних змін у системі кадрів у сфері охорони здоров’я для надання стійких та інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІД на регіональному та національному рівнях.
    
    Грантові заявки приймаються до 23:59 21 грудня, 2015 року. Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою - 80,000.00 доларів США.
    
    Оголошення про грант на сайті Проекту: http://www.hivreforminaction.org/?p=585.
    
    Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають скласти Заявку за зразком, що міститься в пакеті заявника. У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою grant@hss-share.net.ua.
    
    Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до кінця робочого дня 2 грудня, 2015 року включно.
    
    Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 7 грудня, 2015 року.
    
    Інформаційний семінар / вебінар відбудеться 1 грудня 2015 року (початок заплановано на 15:00, підтвердження – після реєстрації) з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 18:00 30 листопада 2015 року.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю