Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс “Я – журналіст!” для учнів 8-11 класів

13 грудня, 2015 р.

    До участі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, а також учні та студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
    Організатором Конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, співорганізаторами – управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національний університет “Острозька академія”. До проведення конкурсу долучаються й управління та департаменти освіти і науки інших областей України, відтак коло партнерів конкурсу постійно розширюється, як і його географія.
    Умови конкурсу
    Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):
    “Цікаве — поряд” (про цікаву людину або цікаве місце у своєму регіоні) або “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті”.
    До творчої роботи учасник Конкурсу додає есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Чим мене приваблює професія журналіста”.
    Роботи слід надсилати за адресою організаторів: Видавничий дім “ОГО”, вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: “Я – журналіст!”. Роботи в електронному вигляді надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net . Бажано подавати всі матеріали саме в електронному вигляді.
    Терміни проведення конкурсу
    Початок прийому робіт – 16 листопада 2015 року, закінчення прийому – 25 грудня 2015 року, робота журі — до 1 лютого 2016 року, визначення та оголошення переможців – до 15 лютого 2016 року.
    Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та подарунками. Бууть відзначені і вчителі, які підготували переможців. Відповідні листи з подяками будуть направлені у відділи освіти за місцем роботи педагога. Нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці і висвітлюватиметься у ЗМІ.
    Історія конкурсу
    Конкурс “Я – журналіст” проводиться з 2009 року. У різні роки його учасниками були старшокласники та студенти з 9 областей України – Рівненської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Закарпатської та Чернівецької. Ось і цьогоріч “Я – журналіст!” запрошує до участі учнів 8-11 класів, вихованців позашкільних закладів та студентів ВН І-ІІ рівнів акредитації не тільки з Рівненщини, а й із інших областей.
    Організатори конкурсу “Я – журналіст!” сподіваються, що участь у ньому стане для багатьох майбутніх юних журналістів гарним поштовхом до подальшого розвитку в здобутті омріяної професії. Як це сталося з переможцями минулих років, значна частина яких нині вже успішно здобуває фах журналіста у провідних університетах України, а дехто – і успішно співпрацює зі ЗМІ!
    Контактні телефони щодо участі в конкурсі “Я – журналіст!”: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60, e-mail: vg2001@ukr.net .


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю