Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні

15 грудня, 2015 р.

    Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.
    
    МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Запорізькій, Полтавській областях». Метою проекту є проведення тренінгів із самозайнятості для зазначених осіб, а також посттренінгове супроводження таких осіб у процесі започаткування і здійснення власної самозайнятості.
    
    Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та посттренінгове супроводження. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США.
    
    Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.
    
    Оголошення про конкурс містить наступні документи:
    
    Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.
    Частина II-III. Форма проектної заявки НУО.
    Частина IV. Технічне завдання.
    Частина V. Шаблон Угоди.
    
    Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою: Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 9:00, 21 грудня 2015 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати електронну версію заявки за адресою: iomkievprocurement@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.
    
    На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-2046 та адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
    
    Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int. В темі листа, щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: Запит за тендером UA1-2015-2046 для Максима Осаволюка.
    
    МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.
    
    Більше інформації за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=rozvytok-samozajnyatosti-sered-vnutrishno-peremischenyh-osib-v-ukrajini


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю