Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Школа для представників місцевих екологічних громадських організацій

29 січня, 2016 р.

    Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» в рамках реалізації проекту «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) оголошує набір учасників до Школи для представників місцевих екологічних громадських організацій.
    
    Мета Навчальної програми:
    
    В межах проведення 2-тижневої Школи заплановано надати місцевим екологічним організаціям, навички і знання, необхідні для дієвої реалізації ними власних проектів. Програма включає дві навчальні сесії, присвячені кращим практикам щодо управління громадською організацією (фінансова спроможність та мобілізація ресурсів, інформаційно-комунікаційна діяльність, проектна діяльність) та різноманітним аспектам формування екологічної політики.
    
    Цільова група:
    
    Новостворені екологічні організації; місцеві екологічні організації, які працюють для потреб громад; інші екологічні громадські організації, зацікавлені в розвитку своєї спроможності.
    
    Кількість учасників Школи: не більше 20 осіб.
    
    Формат навчання:
    
    Навчальна програма Школи складатиметься з 2-х навчальних модулів, по одному тижню кожен.
    
    Перший тижневий модуль присвячений кращим практикам з управління діяльністю громадської організації. Запланована дата проведення – друга половина березня 2016 р.
    Другий тижневий модуль присвячений різноманітним аспектам формуванню та реалізації екологічної політики. Запланована дата проведення – друга половина червня 2016 р.
    За результатами навчання в Школі учасники отримають дипломи про проходження курсу; також експерти ВЕГО «МАМА-86» будуть надавати допомогу при підготовці і реалізації власних проектів учасникам Школи.
    
    Як взяти участь у Навчальній програмі:
    
    Відбір учасників буде проводитись на основі поданих анкет. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням.
    
    Кінцевий термін прийому анкет – 26 лютого 2016 р.
    
    Проект «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» забезпечує участь у Школі на безоплатній основі. Додатково коштом Проекту покриваються витрати на проїзд до/з м. Києва; учасникам буде забезпечене проживання та харчування на період навчання.
    
    Контакти:
    Тел.: +38 (044) 234-69-29
    E-mail: info@mama-86.org.ua
    Сайт: www.mama-86.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати