Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс малих грантів для організацій/ініціатив, що працюють з ВПО

30 січня, 2016 р.

    Проект «Без Кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» оголошує конкурс малих грантів для неурядових організацій та ініціатив, що працюють з вимушеними переселенцями/ками!
    
    Конкурс є частиною проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку вимушених переселенців», який реалізується за підтримки Посольства Королівства Нідерланди.
    
    Мета конкурсу малих грантів: допомога в роботі, організаційному розвитку і вибудовуванні взаємних зв’язків між неурядовими організаціями та ініціативами (в першу чергу – Запорізької, Харківської, вільних частинах Донецької та Луганської областей; в окремих випадках – також в інших регіонах), які працюють з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), і, через це – поліпшення ситуації з захистом ВПО в цих регіонах.
    
    Хто ми?
    Проект «Без Кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» працює в сфері надання допомоги вимушеним мігрантам / кам (з 2006 року – шукачам/кам притулку в Україні, і з 2013 року – вимушеним переселенцям/кам з Криму та Донбасу), поліпшення ситуації з реалізацією права на свободу пересування, а також протидії расизму та ксенофобії в українському суспільстві, включаючи допомогу жертвам злочинів на ґрунті ненависті та моніторингу мови ворожнечі.
    
    Проект «Без Кордонів» також є однією з організацій-засновниць Ресурсного центру для вимушених переселенців – спільного проекту більше десяти організацій та ініціатив, які надають різні види допомоги вимушеним переселенцям/кам, а також Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмана). Ресурсний центр був заснований у вересні 2014 року для кращої координації дій різних ініціатив, які працюють з цією темою, а також розробки та втілення довгострокових стратегій вирішення проблем вимушених переселенців/ок.
    
    Умови конкурсу:
    Заявки приймаються від неурядових організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям/кам, а також підтримують їх інтеграцію в місцеві спільноти.
    
    Учасники конкурсу: неурядові організації, їх коаліції, мережі та об’єднання, а також громадські (волонтерські) незареєстровані ініціативи у партнерстві із зареєстрованими неурядовими організаціями.
    
    Географія проекту: пріоритетними є Запорізька, Харківська, а також вільні частини Донецької та Луганської областей. Приймаються також заявки від учасників з інших регіонів України.
    
    Малі гранти будуть надані відібраним учасникам конкурсу для підтримки інноваційних короткострокових проектів по роботі з ВПО, які матимуть стійкий довгостроковий ефект для діяльності організації та ситуації з ВПО після закінчення фінансування проекту.
    
    Приклади проектів, які можуть бути розглянуті для отримання малих грантів:
    проекти, спрямовані на реінтеграцію ВПО, налагодження відносин між ними і місцевим співтовариством;
    діяльність, спрямована на надання правового захисту ВПО;
    діяльність, спрямована на підтримку ВПО, що відносяться до уразливих груп;
    інформаційні кампанії, які сприяють покращенню ситуації з правами ВПО;
    діяльність, спрямована на організацію і розвиток спільних зусиль різних організацій щодо поліпшення ситуації з правами ВПО;
    інші проекти.
    
    Розмір малого гранту: 10 000 – 75 000 гривень (можливий розгляд винятків по максимальній сумі гранту при наданні переконливих аргументів).
    
    Процес подачі заявки:
    Заявку необхідно подати, заповнивши російською або українською мовою форму проектної заявки (можна завантажити за посиланням) і відправивши її на e-mail home@noborders.org.ua c заголовком «на конкурс малих грантів – від / назва організації /».
    Також всі учасники конкурсу повинні заповнити форму «Оцінка потреб організацій/ініціатив, що працюють з ВПО» – за посиланням.
    
    Термін подачі заявки: 15 лютого 2016 року.
    Заявки, що надійшли після 15 лютого 2016, розглядатися не будуть. Заявки від організацій, що не заповнили 15 лютого 2016 форму «Оцінка потреб», розглядатися не будуть. Кожен учасник конкурсу може подати не більше 2 проектних заявок.
    
    Дата початку проектів: 01 березня 2016 року, термін реалізації проектів – 2-6 місяців.
    
    За додатковою інформацією та уточненнями звертайтесь:
    Олександра Назарова, спеціалістка з розвитку Проекту «Без Кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» та команда Проекту «Без Кордонів», home@noborders.org.ua, +38 (044) 33 11 597
    
    Детальніше за посиланням: http://noborders.org.ua/pro-nas/novyny/konkurs-malyih-hrantov-dlya-orhanyzatsyj-rabotayuschyh-s-vyinuzhdennyimy-pereselentsamy/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю