Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс концепцій по гранту «Подолання стигми та дискримінації, підвищення гендерної чутливості для розширення доступу представників уразливих груп до ВІЛ послуг»

4 лютого, 2016 р.

    Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс на отримання гранту з попереднім поданням концепцій з метою з впровадження заходів з подолання стигми та дискримінації стосовно уразливих до ВІЛ груп населення з боку надавачів послуг та підвищення гендерної чутливості місцевих громад.
    
    Мета гранту – впровадження заходів з подолання стигми та дискримінації стосовно уразливих до ВІЛ груп населення з боку надавачів послуг та підвищення гендерної чутливості місцевих громад. Організації, що відповідають кваліфікаційним критеріям, запрошуються представити своє бачення у вигляді Концепції проекту, який буде направлений на вирішення нижче перелічених завдань або запропонує власне рішення у виді проекту, що відповідає заявленій меті:
    
    Розробка модуля по врахуванню ґендерно-чутливого підходу при наданні послуг для груп ризику.
    Інформаційна кампанія для надавачів медичних послуг на первинному рівні, яка направлена на зниження стигми та дискримінації стосовно представників груп ризику до ВІЛ: РКС, СІН та ЛГБТ;
    Формування мережі фахівців, дружніх до ЛГБТ спільноти, у пілотних регіонах з фокусом на малі міста та райони області;
    Залучення зацікавлених сторін (організацій, ініціаторів змін, громадських фондів, місцевих структур самоврядування, ЗМІ, церкви, тощо) і створення ініціативної групи з метою формування бачення громади та можливих заходів з протидії епідемії ВІЛ на районному рівні, з включенням до цього процесу представників уразливих груп;
    Інші заходи, що мають на меті зниження рівня стигми та дискримінації стосовно груп ризику до ВІЛ серед осіб, що приймають рішення (профільні представники органів місцевого самоврядування), надавачів послуг та забезпечують стійкість запропонованих ініціатив.
    Географічне спрямування Проекту: Запропоновані заходи будуть впроваджуватися в семи регіонах діяльності Проекту, а саме: м. Київ, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська та Черкаська області. Заявники можуть подавати концепції з охопленням кількох регіонів (при бажанні).
    
    Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» чекає на концепції з ідеями відповідних підходів і заходів до 10.00 за київським часом 17 лютого 2016 року.
    
    Деталі за посиланням http://www.hivreforminaction.org/?p=817


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати