Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у семінарі “Мери, лідери змін”

5 лютого, 2016 р.

    Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 2 – 3 березня 2016 року у м. Вінниця семінар “Мери, лідери змін” для міських голів, обраних на місцевих виборах 2015 року. Семінар є можливістю для спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, та членами Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Семінар проводиться в рамках виконання проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.
    
    Мета семінару – покращення розуміння ролі та обов’язків, які покладаються на міських голів; сприяння залученню громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні; вдосконалення етичних стандартів в політиці та прийнятті рішень, а також розвиток лідерських та комунікаційних навичок учасників семінару. Завдання семінару також полягають у налагодженні співпраці між учасниками та посиленні їх взаємодії з асоціаціями органів місцевого самоврядування. Додаткова підтримка буде надана окремим громадам у реалізації місцевих ініціатив для більш ефективного, прозорого та етичного врядування.
    
    До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються нещодавно обрані міські голови з Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей, які відповідають щонайменш одному з нижче наведених критеріїв:
    
    Політична воля та готовність міського голови брати участь та виконувати проекти з місцевої демократії у своєму місті / селищі;
    Особиста вмотивованість до розвитку місцевої демократії у своїй громаді;
    Досвід у виконанні місцевих проектів із залученням громадськості та у співпраці з громадськими організаціями;
    Активна участь у національних асоціаціях місцевого самоврядування;
    Міські голови, які представляють культурні та етнічні меншини;
    Молоді мери та мери – жінки заохочуються до участі у семінарі для забезпечення вікової та гендерної збалансованості.
    Для участі у семінарі необхідно дати відповіді на запитання, наведені в опитувальній формі, та надіслати її до 12 лютого 2016 року на електронну адресу svitlana.gryshchenko@coe.int.
    
    Відібрані учасники отримають індивідуальні повідомлення найпізніше 18 лютого 2016 року з докладною інформацією щодо програми та їх участі у семінарі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю